Bloggeri Olti Curri dhe ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi janë takuar së bashku në një event ku kanë qenë të ftuar, dhe nuk kanë nguruar të publikojnë dhe video ku me nota humori bëjnë ‘lojën’ që nxjerr në pah gjoksin e Gentës.

“Bëjmë foto me efekte, xixë-llonjë, xixa dhe llonja, xixa dhe cica”- thotë Olti Curri në një video përkrah Genta Gjalpit, ndërsa në një moment e fokuson kamerën tek gjoksi i ish-banores së Big Brother.

“Xixëllonjë apo cicëllonjë”– shkruan më tej bloggeri në videon e postuar në rrjete sociale.

Të dy pa komplekse, personazhet e videos do ju shkrijnë së qeshuri me këtë moment: