Ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të pëlqyera shqiptare. Fjalën e kemi për Xhensila Myrtezajn e cila së fundi ka anuluar një koncert.

Këngëtarja nuk do jetë pranë fansave për të kënduar dhe shkak është bërë një problem në marrjen e vizës së punës.

Këtë lajm ajo e ka dhënë, përmes një fotoje në ‘Instastory’ ku ju kërkon shumë ndjesë adhuruesve të saj për mosprezencën e saj në koncert.