Shqipëria sapo ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon aktualisht kundër Andorrës.

Bekim Balaj ka zhbllokuar rezultatin me nje super gol me kokë duke kaluar përpara kuqezinjtë në minutën e shtatë dhe mesa duket sonte do të kemi goleadë nga kuqezinjtë tanë