Daniele Adani, ish-futbollisti i Interit dhe tashmë opinionist i “Sky”, dje, në sfidën Barcelona-Liverpool, te goli i Messit thuajse u përlot.

Në komentin e tij ai dëgjohet me zërin e ngjirur, teksa e mbyll me thënien për Messin: “Zoti i futbollit”.

Në videon e mëposhtme paraqitet goli i Messin në komentin emocionues në “Sky” të dyshes Trevisani-Adani.