Wanda Nara, bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, ka ndezur rrjetet sociale.

Bukuroshja argjentinase ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet e shtrirë lak uriq në krevat.Një video që ka marrë më shumë se 1 milion klikime.Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme.

 

View this post on Instagram

 

angel face devil thoughts 👼 💭 my New … 📸 #campaign #adv #advertising

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on