Chris Smalling është shtyrë nga një tifoz në fushën e lojës gjatë ndeshjes mes Manchester United dhe Arsenalit.

Pasi Pierre-Emerick Aubameyang shënoi gol nga pika e bardhë në pjesën e dytë, një tifoz vrapoi nga tribunat për ta shtyrë Smalling dhe festuar me ekipin e tij.