Aktori i ‘Portokalli’ Rezart Veleshnja ka publikuar video në Instagram ku shfaqet në një darkë me trupën e ‘Portokalli’. Por të pranishëm në këtë mbrëmje ishin edhe pronarja e Top Channel, Vjollca Hoxha dhe drejtoi Ben Blushi.

Nisur nga humori që e karakterizon, sigurisht që s’mund të mungonin batutat e Rezartit, por edhe të Vjollca Hoxhës e cila në një moment i thotë Rezartit se paguhet më pak se Xhemi Shehu. Moderatorja shihet duke ngrënë në krah të Vjollcës, ndërsa Rezarti vijon të filmojë.

“Faleminderit shumë! Rrofsh për ato që më jep!”, i thotë ai Vjollcës, ndërsa ajo ia kthen se Xhemi paguhet më shumë se ai: “Ta futi Xhemi se merr 120”.