Aktori që na bën gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Romeo Veshaj i ka punuar një rreng vëllait të tij më të vogël, Marios i cili nuk është pjesë e ekranit, por tanimë është bërë shumë i njohur.

Në videon e postuar në Instagram, Romeo dëgjohet duke i thënë Marios: “Ra termet po çohu”.

Ky i fundit çohet me shpejtësi i trembur ndërsa Romeo nis qesh.

 

View this post on Instagram

 

Me trimi i shtepis dhe pjestari me i qete i familjes gjate termetit 🤣 @mario.veshaj 🤦‍♂️ #termet#pranks 😅

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on