Një nga konkurrentet e sezonit të ri të ‘Luftës së Nuseve’ në TV Klan ka vendosur të surprizojë të ftuarit e dasmës së saj.

Antonela tha thyer traditën e vallëzimit me babin, një vallëzim emocionues ku shpesh herë nuk mungojnë as lotët.

Ajo ka elektrizuar të pranishmit, kur e shoqëruar nga babi i saj kanë kërcyer një nga këngët më të klikuara ‘Gangnam style’. Vajza nga Fieri ia ka dalë të bëjë ndryshimin dhe të ftojë në pistën e vallëzimit të gjithë të pranishmit në gëzimin e saj.

Me siguri kjo sekuencë do të mbahet mend gjatë jo vetëm nga pjesëmarrësit por dhe nga publiku i gjerë.

View this post on Instagram

 

Antonela me babain ne versionin Gangam Style. Keni parë një baba si ky?

A post shared by “Lufta E Nuseve” TV KLAN (@lufta_e_nuseve_official) on