Të dyja janë shoqe të mira.

Madje, Soni Malaj dhe Aurela Gaçe ushtrojnë në të njëjtën palestër e shpesh iu bie edhe në të njëjtën kohë që të shkojnë të ushtrojnë, shkruan Syri Kosova.

E duke qenë se Aurela feston sot ditëlindjen, Soni ka menduar t’i bëj një surprizë të vogël.

Derisa Aurela vraponte, Soni i shkoi nga pas duke e xhiruar me telefon i këndonte këngën e ditëlindjes.

 

View this post on Instagram

 

Shume urime per tyyyyyyyyyy 🥳🥳🥳🥳🥳 @aurelagaceofficial ❤️🎂

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on