Bizmnesmeni gay Elton Ilirjani është bërë tashmë pjesë e pandashme e medieve rozë me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi pasi shprehu dëshirën e tij për të qenë me Kujtim Gjuzin, Ilirjani ka publikuar një video mjaft provokuese.

Me pantallonat dhe të brendshmet e ulura, biznesmeni shihet teksa pozon nga tualeti. Ai mban një pasqyrë në dorë dhe tund flokët në mënyrë provokuese, teksa në sy bien edhe buzët e kuqe.

“Në vigjilje të ditëlindjes së Henver Koqës 🙂 ky kolazh nga Halja :),”- shkruan ai krahas fotos, teksa i referohet diktatorit Enver Hoxha.

 

View this post on Instagram

 

Në vigjilje të ditëlindjes së Henver Koqës 🙂 ky kolazh nga Halja 🙂

A post shared by Elton ILIRJANI (@eilirjani) on