Presidenti amerikan Donald Trump, ka pritur në një takim homologun e tij finlandez, Sauli Niinistö.

Në një moment, gjatë takimit të tyre, Trump e ka prekuar me dorë në gju atë.

Presidenti finlandez ka reaguar menjëherë duke e shmangur dhe duke kërkuar të mos e prekë me dorë, ndërkohë që video është bërë virale në rrjet.