Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj me një femër tjetër në makinë në Komunën e Parisit. Për këtë arsye, ajo i është vërsulur makinës së tij duke e goditur me gurë dhe duke tentuar t’i thyejë xhamat. Pasi nuk ia ka dalë dot, ajo është larguar drejt makinës së saj e cila ndodhej në të njëjtin parking.

Pasi gruaja është larguar, burri ka dalë nga makina dhe i është afruar asaj, ndërsa mes tyre ka nisur debati. Madje, ato janë konfrontuar edhe fizikisht, ndërsa bashkëshorti e ka shtyrë gruan të futej në makinë, siç mund ta shihni në videon e publikuar nga “Joq”.

Gruaja nga Tirana kap “mat” burrin me tjetrën në makinë, rrëmben gurin dhe godet xhamin e mjetit on Vidnews.