Një skenë e pazakontë ka ndodhur mbrëmë gjatë natës në Tiranë/ Një vajzë ka zgjedhur që të dalë e zh veshur në rrugë gjatë natës, duke u filmuar nga kalimtarët e rastit.

Një vajzë ka habitur kalimtarët në rrugën e Barrikadave rreth orës 5 të mëngjesit, kur ka bërë një gjest të pashpjegueshëm.

E veshur me një fustan portokalli ajo për pak çaste e ka ngritur duke i treguar ‘publikut’ të pasmet. Një prej të pranishmëve që ka qenë duke parë skenën ka filmuar momentin dhe e ka dërguar tek JOQ, duke shkruar: “5 e mëngjesit, jetojmë ne Tironë…”.

Nuk dihet ende përse vazja e ka bërë këtë gjest, pasi në atë orë kalimtarët, të cilët mund t’i provokonte janë të pakët.

Tiranë/ Vajza nuk përmbahet, ngre fustanin e shkurtër dhe ua tregon djemve të gjitha on Vidnews.