Në “Stamford Bridge” të Londrës po luhet kryendeshja e javës së gjashtë të Premierligës mes Chelseat dhe Liverpoolit

Në minutën e 14-të pas një goditje dënimi, Aleksander Arnold shkarkon të djathtën, duke e dërguar topin në trekëndëshin e portës së Chelseat.