Ashtu sikurse të gjithë e dinë, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha prej vitesh.

Megjithatë siç ndodh në çdo shoqëri, edhe mes mikeshave ka zënka apo gjëra që nuk i pëlqejnë tek njëra-tjetra.

Dhe sot ka qenë njëra prej tyre! Arbana siç duket vonohet shumë për t’u bërë gati dhe kjo e ka acaruar Xhemin.

Xhemi i ka dërguar Arbanës një video ku i thotë: “Hë Arbana ke lënë takim me mua, ku je, ku jeeeeeee? Jam në parkim, po të pres ty”. /Gazeta Liberale

 

View this post on Instagram

 

Kam shoqen me silly ne bote 😂😂😂 @xhemishehu_

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on