Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjet nga ura e shembur.

Mesazhi i Rames

MIRËMËNGJES
dhe me këto pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes, një vepër që po përfundon duke rikthyer normalitetin e një zone të tërë, si edhe duke vijuar shembjen e traditës së vjetër të harresës shtetërore me të dalë dielli pas përmbytjes, ju uroj një ditë të mbarë

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga rindërtimi i Urës së Drojes, një vepër që po përfundon duke rikthyer normalitetin e një zone të tërë, si edhe duke vijuar shembjen e traditës së vjetër të harresës shtetërore me të dalë dielli pas përmbytjes, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Montag, 27. August 2018