Moderatorja Arbana Osmani ka qenë në qendër të lajmeve rozë në media dhe portale pas divorcit të bujshëm me bashkëshortin pas 17 vitesh romancë.

Ajo është përfolur prej muajsh për një lidhje me regjisorin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj, por kësaj here Arbana ka cekur një temë jo pak të veçantë.

Në një postim në Instagram, Arbana Osmani shkruan:

‘Një buzëqeshje e mirë shëron shumë dhimbje’, shkruan ajo.

Të jetë ky një dedikim për dikë? Mbetet për t’u parë!