Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, i ka bërë një kërkesë ndjekësve të kryeministrit Rama në facebook, që të mos i komentojnë në postime.

Në facebook, Vasili shkruan se Rama “do ta quaj që punon kur ju kthen ato përgjigjet e tij idiote”.

Postimi i plotë i Petrit Vasilit:

Mos beni më komente!!

Aman mos i beni më komente ne FB ketij Edi Rames se ky ngaqe s’ben asnje gram pune do ta quaje qe po punon kur ju kthen ato pergjigjet e tij idiote.

Ah se harrova.Po qe doni te degjoni nje potpuri genjeshtrash halucinante atehere edhe mund ti shkruani Edi Rames dhe ai nuk do t’ju zhgenjeje.