Ylli i serialit “Keeping Up With The Kardashians”, Kim, feston sot ditën e saj të lindjes. Të shumta janë urimet që ajo ka marrë sapo ka hyrë mesnata dhe ndjekësit e miqtë vazhdojnë ta urojnë ende, ndërsa vetë Kim ripostoi urimet më speciale në Instagram.

Do t’ju habisim pak t’ju themi se edhe një vit, Kim do të jetë 40 vjeçe! Ajo ka lindur më 21 tetor të vitit 1980 dhe sot ka mbushur plot 39 vjeç. Megjithatë, ajo duket shumë e re dhe nuk i tregon aspak vitet e saj. Kim është nënë e 4 fëmijëve me bashkëshortin, Kanye West dhe përveç mëmësisë, i pëlqen të merret edhe me makeup dhe me kujdesin ndaj vetes.

Duket qartë, apo jo?