27.05.2020 11:35
Home Tags Yjet

Tag: yjet

Tiparet më s*ksi të secilës shenjë të horoskopit

Jo më kot shumë femra janë të fiksuara pas horoskopit. Ai mund të tregojë shumë rreth dashurisë, seksit, pasionit, fatit. Madje edhe se sa...

Newcastle interesohet për Xherdan Shaqirin

Klubi i Newcastle, sipas “Daily Mail”, ka identifikuar Xherdan Shaqirin si një përforcim i mundshëm gjatë kësaj vere, duke shfrytëzuar faktin që shqiptari i...

Bimët e duhanit të modifikuara gjenetikisht për të luftuar koronavirusin

Në të gjithë botën, shkencëtarët janë futur në garën e vaksinës kundër Covid. Një nga sfidat do të jetë prodhimi i sasive të mëdha...

Pyetja që nxehu Sali Berishën dhe s’më erdhi për shumë kohë në emision

Ka qenë një pyetje që gazetarja Rudina Xhunga i ka drejtuar në një intervistë Sali Berishës, për të cilën ky i fundit nuk ka...

Analiza: Rruga e mbarë të qoftë Ilir Meta

Nga Mustafa Nano/ Në monologun e fundit unë bëja thirrje që Rama, Berisha e Meta të largoheshin nga politika. Asnjëri nuk ma vuri veshin. Madje,...

Spartak Ngjela: Me shembjen e teatrit s’u shkel asnjë ligj, nuk ishte monument kulture

Teksa kryefjala e këtyre ditëve është shembja e teatrit kombëtar, për të cilin ka pasur dhe ka protesta, vjen një koment nga avokati Spartak...

I thashë Messit se isha bashkatdhetari i tij, që të mos më turpëronte në...

Pablo Alvarez, veç Catania-s, gjithashtu luajti në Spanjë dhe, kur veshi fanellën e Real Zaragoza, pati mundësinë që ta ndante fushën me një lojtar...

MSH: 21 raste të reja në 24 orët e fundit, të gjitha në Tiranë

Ministria e Shëndetësisë raporton sot për 21 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri. Të gjitha këto raste janë në Tiranë, asnjë rast në...

Ja çfarë do të ndodh me shenjat

Lajme të këqija për shenjat e horoskopit. Ose më saktë, vetëm prej tre prej tyre. Fundjava po vjen dhe ndoshta ju mund të keni plane,...

Shkoi të marrë 1 letër për makinën, Silva Bino publikon foton: Shihni rregullat e...

Përgjegjësja e Departamentit të Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino, sot ka raportuar një situatë shqetësuese sa i përket respektimit të rregullave të distancimit social...