13.04.2021 09:06
Home Tags Yje

Tag: yje

Fati yt/ Horoskopi 14 prill 2021

DASHI Në këtë periudhë jeni me disponim të ulët, duhet të pushoni. Pavarësisht kësaj, dashuria dhe emocionet që po përjetoni janë pozitive. Problemet, nëse jetoni...

Regjistrohen 4033 raste të reja të koronavirusit në Greqi, 93 humbje jetë në 24...

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi konfirmoi sot 4033 raste të reja të koronavirusit në vend, një shifër e lartë për 24 orët...

JA VIDEO / Mjeku shqiptar bëhet qesharak në transmetimin televiziv LIVE

Një ngjarje qesharake ka ndodhur një natë më parë ne emisionin “Të paekspozuarit”. Bëhet fjalë për një mesazh të mbërritur në telefonin e moderatorit...

Test psikologjik: Zgjidh një qen dhe zbulo fakte interesante për veten

Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Kjo zgjedhje tregon se gjithmonë mbroni të dashurit tuaj. Jeni gjithmonë më shumë se gati për të ndihmuar miqtë dhe familjen tuaj....

100 ditët e Lulit dhe 100 ditët e Napolonit!

Nga Alfred Peza/ Duke dashur të na tregojë se këtë radhë është përgatitur seriozisht për tu bërë Kryeministër, Lulzim Basha po e përdor simbolikën kohore...

Sanchez: Të gjitha vaksinat antiCOVID-19 janë të sigurta

Kreu i qeverisë spanjolle, Pedro Sánchez, këmbënguli sot se të gjitha vaksinat antiCOVID-19 ishin të sigurta dhe konfirmoi se gjendja e jashtëzakonshme shëndetësore do...

LAJM I MADH! Italia i hap dyert Europianit me tifozë

Italia më në fund ka zgjidhur ngërçin e madhe dhe pikëpyetjen që kishte ditë që ishte ngritur mbi pritjen e Europianit 2020 në Romë. Qeveria...

Marrëveshje për vaksinat ruse/ Qeveria shqiptare do t’i blejë nga fondi rus me çmim...

Pas 10 mijë dozave dhuratë nga Emiratet e Bashkuara, Shqipëria ka finalizuar një marrëveshje të re për blerjen e dozave Sputnik nga kompania “Human...

Cila nga shenjat e horoskopit ka përshtatshmëri më të madhe në dashuri me dashin

Dashi & Dashi: Mund të jetë një lidhje e fuqishme emocionale, por të dy palët dëshirojnë të jenë dominues, ndaj kjo marrëdhënie nuk është...

ANALIZA: A duhet Vetëvendosja e Kosovës të bëjë opozitë në Shqipëri?

Nga Agron Demi/ Pasi javën e kaluar u vendosën masat kufizuese për parandalimin e përhapjes së virusit, zyrtarë të qeverisë dhe deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje...