06.12.2021 07:13
Home Tags Xavi

Tag: xavi

FATI YT/ HOROSKOPI, 7 DHJETOR 2021

Dashi Largohuni nga ata persona të cilët ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të kënaqur edhe vetëm me shoqërinë...

Partia Demokratike po ndryshon emrin dhe do quhet: “Vetëfundosja”

Nga Kreshnik Spahiu Telenovela “Bardheblu” me disa seri po hyn në fazën e saj tragji-komike. Aq shumë po banalizohet proçesi vendimarrës, sa afro 1000 delegatë do...

Balla për VOA: Të gatshëm të ulemi e të bisedojmë me PD për reformën...

Kreu i grupit parlamentar në Partinë Socialiste, Taulant Balla në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se presin që Partia Demokratike të votojë...

Albin Kurti nesër në Bruksel, zbardhet agjenda

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti do të shkojë nesër në Bruksel. Ai do të pritet nga Komisioneri për Zgjerim, Olivér Várhelyi. Kurti do të marrë...

Patozi: PD shpëton vetëm po të ndahet! Sot kemi një parti pa vulë dhe...

Partia Demokratike mban këtë dhjetor dy Kuvende të thirrur nga Sali Berisha dhe Lulzim Basha. Por a pritet nga këto ngjarje një zgjidhje për...

Koronavirusi në Shqipëri: Regjistrohen pesë humbje jete dhe 172 të infektuar në 24 orë

Në 24 orët e fundit në vend janë regjistruar 172 raste pozitive për koronavirusin nga 1,440 testime të kryera. Në raportimin ditor të rasteve,...

SHBA, me strategji të re për luftën kundër korrupsionit: Aktorët e korruptuar do t’i...

Që prej qershorit të kaluar korrupsioni po trajtohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës si një kërcënues i madh i sigurisë kombëtare. SHBA ka...

“Ndjenja më e bukur në botë”, Florian Marku shfaqet me të birin e porsalindur...

Disa ditë më parë, boksieri i njohur, Florian Marku, u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Eirini Konomi, u...

Jeta e këtyre shenjave të horoskopit do të ndryshojë rrënjësisht vitin që vjen

Të gjithë presim me padurim çdo herë vitin e ri, sepse duam të shohim se çfarë do të na sjellë. Por viti i ri...

Në New York bëhet i detyrueshëm vaksinimi për të gjithë punonjësit e sektorit privat

Kryebashkiaku i New York-ut Bill de Blasio njoftoi sot se të gjithë punëtorët e sektorit privat duhet të vaksinohen duke filluar nga 27 dhjetori. Kryebashkiaku...