09.12.2021 03:38
Home Tags Vezhguesit

Tag: vezhguesit

Zbardhen detajet/ Çfarë i tha Escobar Lulzim Bashës në takim

Gazetari Top Channel Muhamed Veliu ka mundur të mësojë detaje nga ajo çfarë Gabriel Escobar ka diskutuar në takimin me Lulzim Bashën. Vizita e Escobar...

Fjala e plotë/ Kryeministri Rama në Samitin e Demokracisë, organizuar nga Presidenti i Shteteve...

Fjala e plotë e kryeministrit Edi Rama në Samitin e Demokracisë, organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden. Kryeministri Rama u shpreh...

“Po vëre moj maskën”, Braçe revoltohet me deputetët: Ku i keni maskat? ISHP të...

Me tone të larta në Kuvend, deputeti Erjon Braçe, i bën thirrje deputetëve në Kuvend që të vendosin maskat, në kuadër të masave që...

Lojrat olimpike/ Kina: Vendet bojkotuese do të paguajnë pasojat

Kina kritikoi ashpër vendet që i janë bashkuar bojkotit diplomatik të Lojërave Olimpike Dimërore të Pekinit dhe theksoi se shumë personalitete nuk do të...

Fëmijët e prekur nga Omicron, shfaqet simptoma e pazakontë

Një simptomë e pazakontë e Omicron po shfaqet tek fëmijët, paralajmërojnë mjekët britanikë që janë ndeshur me raste të tilla. Të miturit sipas tyre, kanë...

Ibra: Rinovova me Milanin pa pyetur gruan, s’e di pse nuk e fitova kurrë...

Milani është eliminuar së fundi nga Champions League: “Jemi të zhgënjyer dhe na vjen shumë keq, por do të luftojmë për të fituar titullin...

Sabiani i kthen mbrapsht shaminë, Beatrix e mërzitur pyet këngëtarin

Sabiani dhe Beatrix kanë pasur një përplasje me njëri-tjetrin pas një deklarate që bëri këngëtari i njohur. Ai u shpreh se “kanë dalë në...

Zelanda e Re “zhduk” duhanin: Të rinjtë nuk do të prekin cigare me dorë!

Asnjë neozelandez i lindur pas vitit 2008 nuk do të mund të blejë cigare sipas ligjit të ri të propozuar në vend. Qeveria e Zelandës...

Semi hoqi Donaldin nga Instagrami, Romeo ‘hakmerret’ për vëllain

Semi dhe Donaldi ishin miq të mirë gjatë kohës që këngëtarja ishte ende në shtëpinë e Big Brother Vip, por gjërat ndryshuan pas eiliminimit...

Balla takime në DASH: Luftë ndaj korrupsionit dhe eliminim të pandëshkueshmërisë

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga një delegacion me deputetë të Kuvendit të Shqipërisë gjatë vizitës në Uashington...