13.04.2021 10:46
Home Tags Varianti i ri

Tag: varianti i ri

‘Nëse dikush para zgjedhjeve të paguan faturat…’, Kim: Politikanët që blejnë vota janë kriminelë,...

Për ambasadoren e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, “blerja e votës është krim” dhe të gjithë ata që do ta bëjnë një gjë të...

Ambasadorja Kim: “Reforma në Drejtësi investimi më i madh i SHBA për Shqipërinë”

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim, e ftuar në emisionin “Përballë”, tha se Reforma në Drejtësi, është një nga investimet më të mëdha të SHBA-së,...

Të dy LIVE njëkohësisht/ Interesi i qytetarëve 15-fish më i lartë për Ramën sesa...

Ndërsa kanë mbetur më pak se dy javë nga zgjedhjet e 25 Prillit, kryetarët e partive janë angazhuar masivisht në prezantimin e planeve dhe...

Shenja me fat për ditën e nesërme, sipas horoskopit të Paolo Fox!

Shenja me fat për ditën e nesërme, 14 Prill 2021, sipas horoskopit të Paolo Fox është ajo e Bricjapit. “Një ditë me të vërtetë e...

Më në fund! Reagon mashkulli me të cilin Tea shkëmbeu puthje: “Unë e dua...

Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të...

COVID-19 – Merkel: Situata është serioze, nevojitet bllokim urgjent

Frenimi federal i emergjencës është i vonuar, sepse situata është serioze dhe të gjithë duhet ta marrim seriozisht, tha kancelarja gjermane Angela Merkel në...

Luca Toni zgjedh Lukaku-n para CR7 për një arsye

Luca Toni, ish-sulmues i Italisë, ka zgjedhur Romelu Lukaku para Cristiano Ronaldo-s. Gjatë një intervistë të dhënë në profilin e tij në Tik Tok, ai...

Fati yt/ Horoskopi 14 prill 2021

DASHI Në këtë periudhë jeni me disponim të ulët, duhet të pushoni. Pavarësisht kësaj, dashuria dhe emocionet që po përjetoni janë pozitive. Problemet, nëse jetoni...

Regjistrohen 4033 raste të reja të koronavirusit në Greqi, 93 humbje jetë në 24...

Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik në Greqi konfirmoi sot 4033 raste të reja të koronavirusit në vend, një shifër e lartë për 24 orët...

JA VIDEO / Mjeku shqiptar bëhet qesharak në transmetimin televiziv LIVE

Një ngjarje qesharake ka ndodhur një natë më parë ne emisionin “Të paekspozuarit”. Bëhet fjalë për një mesazh të mbërritur në telefonin e moderatorit...