03.12.2021 09:08
Home Tags Varianti Delta

Tag: Varianti Delta

FATI YT/ HOROSKOPI, 4 DHJETOR 2021

Dashi Yjet tregojnë se duhet të shoqëroheni më shumë se kurrë nesër. Duhet të bëni një kalim të stilit të jetesës dhe karrierës. Mundohuni të...

Merr detyrën ambasadori i ri i Spanjës në Tiranë

Alvaro Renedo Zalba është ambasadori i ri i Spanjës në Tiranë. Zalba është pritur nga Presidenti Ilir Meta me rastin e paraqitjes së Letrave...

Dj Sardi së shpejti baba për herë të parë

Dj Sardi dhe partnerja e tij, Jonisa janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Pas lidhjes së tyre të gjatë, familja duket...

Milan humb një nga shtyllat e ekipit deri në fund të sezonit, dëmtimi rezultoi...

Simon Kjaer pësoi një dëmtim të rëndë në ndeshjen ndaj Genoas. Mbrojtësi doli me barelë dhe tizofët i druheshin një dëmtimi të rëndë. Milani...

Angela Martini bëhet nënë për herë të parë

Angela Martini është bërë nënë për herë të parë. Modelja e njohur shqiptare ka surprizuar ndjekësit e saj me lajmin që ka dhënë në...

Profecia e ambasadores së SHBA dhe ‘enveristët’ e vërtetë të Shqipërisë

Nga Mero Baze Botimi i fotografisë së Sali Berishës në odën e pritjes së Enver Hoxhës, i përngjan një eksperimenti social, që na e bën...

Qeveria çeke synon të bëjë vaksinimin e detyrueshëm për moshat mbi 60

Qeveria në largim e Çekisë po planifikon të urdhërojë vaksinimin e personave mbi moshën 60 vjeçare si dhe të bëjë vaksinimin e detyrueshëm për...

“Jam magnet”/ Berisha mburret: Ja kam kaluar Ramës, Bashës dhe Kim me shikueshmëri

Sali Berisha eshte mburrur se me foltoren e tij ia ka kaluar ne shikueshmeri Rames, Bashes dhe ambasadores amerikane, duke thene se “Foltorja” eshte...

Nëse “Foltorja” është demokraci, atëherë PD e meriton Berisha&Bashën

Nga Ben Andoni Nëse në fillim njerëzit e PD-së mundoheshin të gjenin atë të veçantën dhe mënyrën sesi do të mbrohej Berisha me etiketimin “Non...

Lajmi i divorcit të Mira Konçit e Shpëtim Saraçit, e bija Era: Për fundvit...

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u bë pjesë e programit Era Saraçi, vajza e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit. Përmes një lidhje...