04.12.2021 02:38
Home Tags Varianti Delta

Tag: Varianti Delta

Video/ Veliaj mban fjalën e dhënë ndaj Luiza Gegës, Tirana me një pistë olimpike...

Luiza Gega, vajza e talentuar që na bën krenarë në të gjitha garat ndërkombëtare, një vit më parë mori premtimin publik nga kryetari i...

Rama ndan dëshmitë e të prekurve nga COVID: Kur përballesh me vendimin e refuzimit...

Kryeministri Edi Rama ndau sot dëshmitë e disa pacientëve të shtruar në spitalet COVID, të cilët bëjnë thirrje për vaksinim. “Kur përballesh me vendimin e...

Xhemi Shehu rikthehet në ekran, ja ku do e shohim

Xhemi Shehu i ka munguar ekranit që kur ajo hoqi dorë nga drejtimi i "Portokallisë", por duket se ka ardhur koha të rikthehet. Xhemi...

Cili është numri juaj i fatit sipas shenjës së horoskopit?

Dashi është shenja e parë në rrethin e horoskopit dhe ajo është barabartë me shtëpinë e parë, kështu që numri i fatit në shembullin...

Kryetarja e Kuvendit vlerësohet me titullin “Nderi i Mirditës”: Do të punoj çdo ditë...

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së përvitshme të çmimeve dhe titujve të nderit për vitin 2021, organizuar...

Rrëfehet Messi: Neymar më ofroi “10” te PSG, s’më intereson nëse jam më i...

“Nuk më intereson nëse jam më i miri apo jo. Të konsiderohesh si një nga më të mëdhenjtë në histori është më se e...

31 shërbime të mbështetura nga Fondi Social, Manastirliu nga Shkozeti: Zgjerojmë hartën e shërbimeve...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar një nga qendrat sociale që mbështetet nga instrumenti i Fondit Social për fuqizimin dhe...

Ministri Peleshi: Mirënjohje për ushtarakët që i dhanë jetë një force moderne

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka uruar të gjithë djemtë dhe vajzat që shërbejnë në Forcat e Armatosura me rastin e 109 vjetorit të...

Publikohen momente të Borës dhe Beatrix kur ishin shoqe të mira (Video)

Treshja Bora-Donald-Beatrix ka qenë më e përfolura e ditëve të fundit e sidomos pas spektaklit të së premtes në Big Brother Vip, ku u...

Arjan Konomi tregon gjithçka: Mevlani ka fjetur në shtëpinë time me një nga vajzat...

Arjan Konomi dhe Mevlan Shaba vazhdojnë të mbajnë shoqëri me njëri-tjetrin edhe pas largimit të konkurrentit nga "Përputhen". Së fundmi ata zhvilluan një video...