30.11.2021 03:07
Home Tags Trekendeshi i bermudes

Tag: trekendeshi i bermudes

Cili nga banorët nuk e meriton të quhet “VIP” sipas Pm

Vëllai i Madh” ka organizuar për banorët lojën “Përgjigju ose pi”. Ata do të duhej të përgjigjeshin disa pyetjeve ose në të kundërt do...

Covid-19/ A duhet të shqetësohemi për variantin Omicron?

Javën e kaluar, një variant i ri i Covid-19 u zbulua nga shkencëtarët në Afrikën e Jugut. Që atëherë, raste të tjera janë raportuar përtej...

Shqiptarja shpallet stilistja e vitit në Britaninë e Madhe, Rama: Krenar për ty Nensi

Sukseset nuk kanë të ndalur për stilisten shqiptare, Nensi Dojaka. Pas u shpall fituese e çmimit prestigjioz të Fondacionit Louis Vuitton për stilistët e...

Ankthi i muajit Dhjetor, ç’do të ndodhë me shenjat e horoskopit

Jemi vetëm një ditë larg hyrjes në muajin e festave, periudhën më të bukur të vitit, ndaj astrologia Meri Gjini erdhi në studion e...

Princ Leka kujton babain e ndjerë me postimin emocionues: Kur mora në krah Geraldinën…

Princ Leka ka kujtuar babain e tij të ndjerë, Leka ZoguI, me anë të një postimi prekës në Instagram, kur bëhen 10 vite nga...

Blinken paralajmëron Rusinë

Sekretari i Shtetit, Antony Blinken paralajmëroi sot Rusinë të mos ndërmarrë ndonjë “hap përshkallëzues” ndaj Ukrainës, duke theksuar se “një agresion i ri do...

“S’ka të dhëna që infektimi është më i rëndë”, Ekspertët italianë: Mos krijoni panik...

Edhe pse në të gjithë botën është vënë alarmi nga përhapja e variantit të ri Omikron të koronavirusit, Instituti i Lartë i Shëndetit në...

Reshje bore në autostradën Milot-Morinë , AHC: Segmenti rrugor i pastruar, kujdes qarkullimin

Shqipëria gjatë 24 orëve të fundit është përfshirë nga moti i keq me reshje shiu dhe borë në pjesën më të madhe të vendit. Reshjet...

Një shqiptar në formacionin më të mirë në La Liga

Në La Liga janë zhvilluar të gjitha ndeshjet e javës së 15-të të saj. Pas kësaj javë janë zgjedhur edhe lojtarët më të mirë të...

Ujori “kampion”, vështirësi për Dashin, ja ç’do ndodhë me shenjat gjatë kësaj jave…

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, java do të nisë shumë keq. Të hënën, më 29 dhe të martën, 30 nëntor, në fakt Hëna do...