26.01.2021 08:13
Home Tags Tirana

Tag: Tirana

Arrihet marrëveshja, nga data 1 maj shtetasit serbë hyjnë në Greqi me vërtetim vaksinimi

Arrihet marrëveshja mes Greqisë dhe Serbisë. Nga data 1 maj dhe deri në 1 tetor 2021 shtetasit serbë në Greqi me vërtetim vaksinimi. Qeveria...

Shenjat më të prirura të horoskopit për të përjetuar depresion

Depresioni ndikohet nga kushtet dhe situatat e jetës, nga familja, njerëzit pranë, por edhe nga personaliteti. E meqë personaliteti lidhet me shenjën e horoskopit,...

Përlotet Melisa! Andi i dedikon poezi, Atdheu nis ‘të bëj magji’!

Në pjesën e fundit të takimit Andi i dedikon një poezi të veçantë Melisës. “Këngëtar nuk jam, por jam frymëzim i këngëtarëve për …...

U tha se janë në një lidhje bashkë, Saimiri dhe Generda tregojnë të vërtetën...

Së fundmi është përfolur në media për një lidhje jashtë emisionit të Generdës dhe Saimirit, të cilët sipas thashethemeve kanë qenë të lidhur që...

Reshjet rrisin nivelin e lumejve/ Balla: Prurjet e Shkumbinit janë shtuar, por situata është...

Reshjet e fundit që kanë përfshirë gjithë territorin e vendit kanë rritur edhe prurjet e lumejve. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant...

Ish-kryeministri rumun nën akuzën për ryshfet prej 800,000 dollarësh (Basha zhduku 230 milion USD...

Prokurorët akuzuan të hënën ish-kryeministrin e Rumanisë Calin Popescu-Tariceanu për “kërkim dhe marrje indirekte të të mirave materiale me vlerë 800,000 dollarë” nga një...

Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”/ 8 fluturime të konfirmuara për të mërkurën

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës konfirmoi 8 fluturime për ditën e mërkurë, 27 janar 2021. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) u bën thirrje pasagjerëve të...

Peleshi nga Konvaleshenca në Durrës: Mbështetje me mjete e rezerva ushqimore për çdo bashki...

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi deklaroi sot se do vazhdojë mbështetja e shtabeve të bashkive që kanë probleme me përmbytjet për shkak të reshjeve...

Do të përjetoni 1 ndarje të pakthyeshme/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Do beni nje investim ne lidhje me punen dhe ceshtje te jetes personale te cilat deri tani nuk i kishit bere dhe as...

Melisa i vendos kushte konkurentit: Nuk dal më me ty nëse…

Sot u transmetua një takim i veçantë mes Melisës dhe Andit në “Për’Puthen”. Dyshja dukeshin mjaft të lirshëm pranë njëri tjetrit dhe kjo dukej...