04.12.2021 03:15
Home Tags The washington post

Tag: the washington post

City e ka seriozisht, gati sulmi për yllin e Serisë A në janar

Manchester City e ka seriozisht për Dusan Vlahovic. Sipas BBC, Qytetarët shikojnë te sulmuesi i Fiorentina-s numrin 9 që i duhet shumë trajnerit Guardiola. Sulmuesi...

Shkencëtarët bëjnë parashikimin: Ja kur mbyllet cikli i jetës në tokë

Yjet lindin, jetojnë dhe vdesin. Dielli nuk është i ndryshëm, dhe ai do të ‘vdesë’ një ditë. Ndërsa disa të tjerë mendojnë se dielli...

Bënë lëmsh rrjetin/ Bora Zemani, Donald Veshaj e Beatrix Ramosaj përfaqësojnë më së miri...

Historia me Donaldin, Borën e Beatrixën ka marrë të gjithë vëmendjen ditët e fundit duke u kthyer në sensacionin e mediave, rrjeteve sociale, bisedave...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga Lorenc Vangjeli/ Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...

Habit Milaim Zeka: Ja pse doja të isha femër në adoleshencë!

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka qenë i ftuar në “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ai në fillim të intervistës ka rrëfyer një...

Video/ Veliaj mban fjalën e dhënë ndaj Luiza Gegës, Tirana me një pistë olimpike...

Luiza Gega, vajza e talentuar që na bën krenarë në të gjitha garat ndërkombëtare, një vit më parë mori premtimin publik nga kryetari i...

Rama ndan dëshmitë e të prekurve nga COVID: Kur përballesh me vendimin e refuzimit...

Kryeministri Edi Rama ndau sot dëshmitë e disa pacientëve të shtruar në spitalet COVID, të cilët bëjnë thirrje për vaksinim. “Kur përballesh me vendimin e...

Xhemi Shehu rikthehet në ekran, ja ku do e shohim

Xhemi Shehu i ka munguar ekranit që kur ajo hoqi dorë nga drejtimi i "Portokallisë", por duket se ka ardhur koha të rikthehet. Xhemi...

Cili është numri juaj i fatit sipas shenjës së horoskopit?

Dashi është shenja e parë në rrethin e horoskopit dhe ajo është barabartë me shtëpinë e parë, kështu që numri i fatit në shembullin...

Kryetarja e Kuvendit vlerësohet me titullin “Nderi i Mirditës”: Do të punoj çdo ditë...

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla ishte e pranishme në ceremoninë e ndarjes së përvitshme të çmimeve dhe titujve të nderit për vitin 2021, organizuar...