30.11.2021 06:36
Home Tags Te fortet

Tag: te fortet

Edhe Klopp del kundër Messi-t: Nëse nuk ndodh tani, kur do të ndodhë?

Edhe Jurgen Klopp ka kritikuar Topin e Artë të fituar nga Leo Messi. Gjatë konferencës për shtyp të zhvilluar në prag të derbit me Everton...

Hajdari: Nuk e shikoj Berishën në krye të partisë! Asnjë Kongres nuk sjell PD...

Rudina Hajdari, te dy Kongreset e thirrura, nuk e çojnë asnjëra Partinë Demokratike drejt fitores dhe këtë e thotë me bindje, pasi sipas saj...

Situata nga Covid-19/ Ndeshja e rëndësishme e “Champions League”luhet pa tifozë

Pas RB Leipzigut, me dyer të mbyllura do të luajë edhe Bayern Munichu. Ndeshja kundër Barcelonës, e planifikuar për datën 8 dhjetor në kuadër...

Masat e reja anti-COVID që pritet të hyjnë në fuqi, kush hyn në Kosovë...

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, në një mbledhje qeverie ka propozuar disa masa anti-COVID për të parandaluar pandeminë. Mësohet se ‘Shëndetësia’ ka propozuar që...

Piktura e tij shitet për bamirësi/ Ja veprimi që bëri Donaldi

‘’Vëllai i Madh’’ ka mundësuar që gjatë spektaklit të sotëm piktura e Ismail Qemalit të dalë në ankand. Kjo pikturë u krijua nga Donaldi me...

Varianti i ri po trondit botën, Merck: Pilula është efektive kundër çdo mutacioni

Kompania farmaceutike “Merck” njoftoi sot se pilula e saj kundër koronavirusit me substancën aktive molnopiravir pritet të ketë të njëjtin efektivitet kundër çdo mutacioni...

Silva Bino jep lajmin: Shumë shpejt në Shqipëri vjen vaksina Johnson & Johnson!

Shefja e departamentit të Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka treguar që shumë shpejt në Shqipëri do të vijë edhe vaksina Johnson & Johnson...

Ja si i përjetojnë shenjat e horoskopit lajmet e këqija

Asnjerit nga ne nuk i pëlqejnë lajmet e këqija por si reagon secila shenjë ndaj këtyre lajmeve? Dashi Dashi ka shumë vetëbesim për rrugëtimin e jetës....

Super goditje me kosto zero, zbulohet ideja e fundit e Guardiola-s

Real Madrid rrezikon një rast të ri Sergio Ramos, këtë herë me Luka Modric. Sipas Superdeportes, ekziston mundësia konkrete që kroati të largohhet nga Madridi...

Bora Zemani reagoi ndaj afrimitetit të Donaldit dhe Beatrixës/ Ja si e ironizoi Atdheu

Pas reagimit të shumëpritur të moderatores Bora Zemani ndaj afrimitetit mes Donaldit dhe Beatrixëa, nuk ka munguar edhe reagimi i ish-konkurrentit të "Përputhen" Atdhe...