31.05.2020 03:21
Home Tags Takimi

Tag: takimi

Trajneri i Gjermanisë i mahnitur me cilësinë e Bundesligës gjatë pandemisë

Trajneri i kombëtares gjermane, Joachim Low, është shumë i kënaqur me ndeshjet e zhvilluara deri më tani në Bundesliga. “Jam i lumtur kur shoh...

Çfarë i pret gjithë shenjat e horoskopit në muajin Qershor?

Na ndajne edhe pak ditë nga qeshori, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta...

Spanja shtyn gjendjen e jashtëzakonshme deri më 21 qershor?

Kryeministri spanjoll, Pedro Sanchez, tha të dielën se do të kërkojë nga parlamenti që të miratojë dy javë shtesë të gjendjes së jashtëzakonshme, pas...

E ndoqët Marinën mbrëmë? Ja sa kushtoi veshja e saj

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura, e cila gjithmonë shfaqet e kuruar deri në detaje. Mbrëmjen e djeshme na ngelën sytë...

Ajo nuk më tha as më fal/ Ardit Çuni flet për sherrin me Eneda...

Këngëtarët Eneda Tarifa dhe Ardit Çuni i prishën marrëdhëniet e tyre në dhjetor të vitit që lamë pas, pasi këngëtarja e vlerësoi me zero...

Erion Braçe thumbon pasanikët e Tiranës dhe i bën jehonë produkteve të vendit: Bujqit...

Zv.kryeministri me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se fermerët e Divjakës kanë hedhur në treg shalqirin e prodhuar në serat...

Meta paralajmëron: Palët të gjejnë konsensus, të mos kenë frikë nga vota e lirë

Duke shpërndarë një lajm të Bankës Botërore për rritjen e varfërisë dhe tkurrjen e shtresës së mesme në vend, Presidenti Ilir Meta thotë se...

A do të arrijë Evropa të bashkohet rreth planit financiar për rimëkëmbjen?

Depozitat e bankave po rriten në të gjithë Evropën ndërsa njerëzit i përgjigjen krizës që godet ekonomitë e kontinentit. Nga Franca në Itali, dhjetëra...

Besojini Meri Shehut/ Ja kush janë shenat me fat të horoskopit për vitin 2020...

Astrologia e njohur Meri Shehu me anë të një postimi në Instastory ka treguar se kush janë 4 shenjat e horoskopit që do të...

Albin Kurti sqaron masat e reja: Serbia ka ndërruar qasje, i kundërvihemi me masë...

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka sqaruar vendimet që ka marrë në mbledhjen e mbrëmshme Qeveria në detyrë, ku janë marrë masa shtesë të...