30.11.2021 01:10
Home Tags Shqiperi

Tag: Shqiperi

Këto janë 4 karakteristikat themelore të djalit “perfekt” sipas vajzave

Njeriu i përsosur, njeriu i duhur thonë se në kohët moderne nuk ekziston. Nëse është kështu, ne anulojmë edhe vetë zgjedhjet, pritjet dhe ëndrrat...

Eksperti gjerman: Omicron mund ta ketë origjinën te pacientët me HIV

Numri befasues i mutacioneve në variantin Omicron të COVID-19 mund të sinjalizojë se ai e ka origjinën në një pacient me HIV ose një...

Biden: Variant i ri shkak për shqetësim por jo për ​​panik

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden e quajti variantin e ri të koronavirusit të njohur si Omicron një shkak për shqetësim,...

Asnjë surprizë për “Kopa Trophy”, e fiton talenti i Barcelonës

France Football nuk jep vetëm çmimin e “Topit të Artë”. “Kopa” është një prej tyre, për lojtarin e ri më të mirë. Fabio Cannavaro, fitues...

Ceremonia e “Topit të Artë”, Robert Lewandowski shpallet sulmuesi më i mirë

Ka nisur numërimi mbrapsht sa i përket fituesit të ‘’Topit të Artë’’ që nga ora 20:30, teksa do të shpërndahen disa çmime të tjera...

Një tjetër banor gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’/ Ja arsyeja

Konkurrenti i “Big Brother VIP” Valoni ka marrë në konsideratë mundësinë e largimit nga shtëpia. Shkak është bërë një debat mes tij dhe Antonelës,...

Fati yt/ Horoskopi, 30 nëntor 2021

Dashi-Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano cdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë...

Foltorja zbulon dobësinë e Lulit, jo forcën e Doktorit

Nga Skënder Minxhozi/ Ka një valë lajkatimesh hipokrite e habie të stisur mes përkrahësve të Sali Berishës, për përhapjen e shpejtë dhe suksesin e nismës...

Çako për situatën në “Rrugën e Arbrit”: Janë borëpastrueset aty! Janë marrë masat në...

I gjithë vendi është përfshirë nga moti i keq me reshje shiu dhe dëbore. Drejtori i Emergjencave Civile Haki Çako u shpreh për “ABC”...

Situata e reshjeve të shiut/ Krifca: Hidrovoret në kuota pothuajse normale, jemi në gatishmëri...

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca, nëpërmjet një postimi në facebook, ka reaguar mbi situatën e krijuar nga reshjet e shiut në...