11.07.2020 02:08
Home Tags Shkelzen Berisha

Tag: Shkelzen Berisha

Rindërtimi/ 1 miliard dollarë nga buxheti dhe donatorët në 2 vite, efekt i drejtëpërdrejtë...

Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj deklaroi sot se do të investohen në dy vite 2020-2021, rreth 1 miliard dollarë për ndërtimin e...

COVID-19/ Britania tërhiqet nga programi i vaksinave të BE-së. Ja faktorët që ndikuan në...

Mbretëria e Bashkuar nuk do të bashkohet me skemën e vaksinave të Covid-19 të BE-së ka thënë ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar në BE...

Fli Bale fli, çfarë po bën kështu!?

Në stol apo në fushë, për Gareth Bale kjo s’ka aspak rendësi, në fund merr 17 milionë në sezon. Uellsiani është në titujt e...

Ja cilët janë shenjat e horoskopit që fajësojnë gjithmonë veten

Shpesh ndodh që ne të fajësojmë vetën pa ndonjë arsye, kjo ndoshta për faktin se nuk duam që të hedhim fajin diku tjetër. Më...

Rinisin stërvitjet e Forcave Detare, efektivët testojnë kapacitetet për situata që kërcënojnë sigurinë

Efektivët e Forcave Detare kanë rinisur procesin stërvitor. Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka publikuar këtë të shtunë pamje nga stërvitja komplekse e zhvilluar nga...

Efehan i bën surprizën më të bukur mamasë së tij

Në muajin maj të vitit që lamë pas, aktorja e njohur Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman, u bënë prindër për...

Analisti Minxhozi: Listat e hapura, mbreti doli la kuriq

Nga Skënder Minxhozi/ Zakonisht është përfolur Edi Rama për daljet lakuriq në publik, vite të shkuara. Ja që paska dhe të tjerë që mbeten...

Manastirliu: Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore, identifikohen rastet e...

Sistemi shëndetësor aktualisht po përballet me fluksin më të madh gjatë gjithë epidemisë. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar...

Nju Jork: Në lagjet e varfra, 68% e të testuarve kanë krijuar imunitet!

Të dhënat e reja tregojnë se në lagjet e punëtorëve dhe ato të minoriteteve të goditura më rëndë nga koronavirusi në Queens të New...

”Mos na nxisni kundër asaj marrëveshjeje që e bëmë për ju”/ Rama paralajmëron Bashën:...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas sulmit të ndërmarrë nga opozita në adresë të tij pas propozimit për hapjen e listave. Përmes një postimi në...