06.12.2021 03:16
Home Tags Sherr

Tag: sherr

Ministrja Kushi në shkollën shqipe në Detroit: Do punojmë më shumë për gjuhën shqipe...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Znj. Evis Kushi gjatë vizitës së punës në Shtetet e Bashkuara ka takuar një grup nxënësish shqiptarë, të cilët...

Edicioni i shtatë i UPSHIFT, Dibra flet gjuhën e sipërmarrjes sociale

Udhëhequr nga UNICEF Shqipëri me mbështetjen e Mbretërisë së Bashkuara dhe implementuar nga ICTSlab, UPSHIFT erdhi me edicionin e 7-të në Shqipëri mbajtur në...

Kush do ta fitojë Big Brother Vip?/ Parashikuesja e fatit tregon konkurrentin

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se cili do të fitojë “Big Brother Vip”. Ajo...

BE, ulet numri i udhëtarëve të linjave ajrore me 73,3 për qind për shkak...

Numri i pasagjerëve të linjave ajrore në Bashkimin Evropian (BE) është ulur me 73,3 për qind në vitin 2020, kur shpërtheu pandemia e koronavirusit,...

Këto tri shenjat e horoskopit ia vënë fajin vetes për gjithçka që u ndodh...

Gaforrja-Sipas astrologjisë, shenja e Gaforres nuk merr lehtë asnjë lloj pengese. Ajo është në harmoni me emocionet e saj, kështu që tenton të reagojë...

Papa Francesku pëson incident në Greqi, humb ekuilibrin nga era e fortë dhe rrëzohet...

Papa Françesku ka pësuar një incident, ndërsa ishte duke ngjitur shkallët e avionit në aeroportin “Eleftherios Venizelos”, në Athinë. Erërat e forta që po frynin...

Escobar: SHBA bashkëpunim me partnerët evropianë për integrimin e MV në BE

SHBA-ja shpreh mbështetjen e fuqishme për integrimin e shpejtë evropian të Maqedonisë së Veriut dhe po punon me partnerët evropianë që të sigurojmë që...

Princi William zbuloi se vajza e tij dëgjon këngët e Shakirës, këngëtarja i dërgon...

Princesha Charlotte ka marrë një mesazh nga Shakira pasi babai i saj Princi William zbuloi se ajo ishte “e çmendur” për të kërcyer me...

Muzhaqi takon ministren italiane për Politikat Rinore: Diskutuam se si ne mund të zhvillojmë...

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët Bora Muzhaqi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Ministren Italiane për Politikat Rinore, Znj. Dadone....

Ledjana pranon publikisht lidhjen e re, flet për djalin që i ka marrë zemrën/...

Surprizat dhe të qeshurat nuk kanë të mbaruar në rubrikën n’Fermë, në emisionin “ E Diell”! E ftuar në puntatën e djeshme ishte ish konkurrentja...