02.12.2021 05:14
Home Tags Shanse

Tag: shanse

Batuta e Ramës: Nuk kam për të marrë kurrë patentë se s’jam i zoti...

Kryeministri Edi Rama teksa po jepte shembuj se si do të funksionojë Shqipëria pa sportele pas 2022, nuk nguroi që të bënte batuta. "Nuk kam...

Pesë shenjat e Horoskopit që do të kalojnë bukur këtë vit

Festat e Krishtlindjeve po afrojnë dhe dalëngadalë po bëhemi gati të lëmë pas një vit të vështirë. Cilat shenja të horoskopit do të kenë...

Babai i Messit i përgjigjet kritikave në rrjetet sociale për fitimin e “Topit...

Kanë qenë shumë ish-yjet e futbollit që kanë dalë “kundër” trofeut të shtatë të fituar nga ylli argjentinas. Më saktësisht, nuk kanë dalë kundër...

Rama: S’do dëgjoni më nga administrata ‘më ka vdekur vjehrra për herën e 29’

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se nga viti 2022 nuk do të ketë më sportele për të marrë shërbime, por të gjitha...

Bashkëqeverisja, kryeministri Rama: 95% e shërbimeve publike merren online

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “në dispozicion të qytetarëve janë 1209 shërbime, që mund të merren nga telefoni ose kompjuteri më i afërt,...

Big Brother vendos këngën e Fifit/ Ja gjesti i papritur i banorëve

Kënga më e re e Fifit "Diell" të cilën e shkroi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka psur shumë...

Kryeministri Rama: Brenda 2022 nuk do të ekzistojë asnjë sportel, të gjitha shërbimet do...

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se brenda 2022 nuk do të ketë më asnjë sportel, pasi të gjitha shërbimet do të jepen...

Bashkëqeverisja/ Rama: Edhe hipoteka dhe legalizimi do të bëhet online! Nëse administrata nuk kthen...

Kryeministri Edi Rama në takimin e parë sensibilizues për Bashkëqeverisjen si mekanizëm i ri detyrues ligjor, për ta çliruar qytetarin nga pesha e administratës,...

Situata epidemiologjike në Kosovë e stabilizuar/ Asnjë humbje jete dhe 16 raste pozitive me...

Ministria e shëndetësisë në Kosovë ka raportuar se në bilancin e 24 orëve të fundit nga 1424 testime të kryera, vetëm 16 qytetarë kanë...

Vritet me armë zjarri aktorja e njohur

Aktorja e “Beasts Of The Southern Wild”, Jonshel Alexander, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Alexander, e cila luajti Joy Strong në filmin e nominuar...