28.10.2021 05:50
Home Tags Sarkoma Ewing

Tag: Sarkoma Ewing

Zaev: Do të bëjmë gjithçka që çmimi i energjisë elektrike të mos ndryshojë

“Ne ecim përpara së bashku me popullin. Ne sjellim shumë më tepër kujdes dhe shumë më tepër efikasitet në shërbim të qytetarëve. Ky është...

Eurodeputetët apelojnë: BE të përshpejtojë integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor

Eurodeputetët kërkojnë që Bashkimi Europian të mbështese financiarisht dhe nëpërmjet bashkëpunimit institucional vendet e Ballkanit Perëndimor mund të luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar....

Edi Rama tregon kur do të hapet kantieri i Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

Më 28 nëntor do të hapet kantieri i Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës. Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama në një postim në...

Publikohet harta: Cilat janë vendet më të rrezikuara nga COVID në Europë?

“Politico” shkruan se Europa është tashmë në mëshirën e valës së katërt të pandemisë së koronavirusit, pasi janë të pakta vendet në Kontinentin e...

Presin binjakë, Cristiano Ronaldo dhe Georgina ndajnë lajmin e bukur (foto)

Para pak, ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka ndarë lajmin se do të bëhet baba për herë të 4. “I lumtur t’ju lajmëroj se...

Çfarë ndodhi? Vendimi i fundit i “Netflix” rreth Princeshës Diana revolton Princin William

Intervista e bujshme e Princeshës Diana me Martin Bashir në vitin 1995, do të jetë pjesë e sezonit të ardhshëm të “The Crown”, që...

Ngjarje e rëndë/ Ndërron jetë nga Covidi një vajzë 17-vjeçare në MV

Një 17-vjeçare në Maqedoninë e Veriut ka humbur betejën me virusin SarsCov2(Covid -19), duke ndërruar jetë ditën e sotme. Lajmi është konfirmuar nga Ministria...

Sokol Olldashin? Ahmetaj: Atë që merrte vesh e vratë, mbajtët këta që lirojnë kriminelë...

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj, ka pasur një debat të fortë sot me Opozitën, pas akuzave të kësaj të fundit, për buxhetin dhe borxhin e Shqipërisë....

U përjashtua me arsyen se pati konfrontim fizik me Hysenin, ky i fundit tregon...

Në puntatën e kaluar të Për’puthen Prime u diskutua një sekuencë që kishte ndodhur midis Hysen Ramaj (Bushi) dhe Bruno Shemshos. Hyseni ishte revoltuar,...

Kim Jong Un ka humbur 20 kg, nuk ka probleme shëndetësore

Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un ka humbur rreth 20 kilogramë, beson agjencia e spiunazhit të Koresë së Jugut, dhe hodhi poshtë...