04.07.2020 01:55
Home Tags Salah

Tag: Salah

“Kjo po ndodh për herë të parë në histori”! Mozzik në qiell të shtatë,...

Mozzik ka treguar së fundi se dy nga këngët e tij të verës 2020, “Paranoja” me Kidën, dhe “Madonna”, kanë korrur sukses të jashtëzakonshëm...

Hapet gjurma e lotit të parë për bypass-in e Tepelenës, prishen 6 objekte të...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit përfundoi sot aksionin në Tepelenë, në gjurmën ku do të ndërtohet loti I i bypass-it Tepelenë. IKMT prishi...

Air Albania lajmëron fluturimet drejt Frankfurtit në 20 korrik

Kompania ajrore flamurmbajtëse shqiptare Air Albania do të nisë fluturimet drejt Frankfurtit në Gjermani. Sipas një njoftimi për shtyp të kompanisë, bëhet e ditur...

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta Sara Hoxha i ra pak nga Kina për të...

Sara Hoxha është përfolur për një shtatzëni të mundshme edhe pse as ajo dhe as partneri i saj Ledri Vula nuk e kanë pohuar...

Bayerni e konfirmon, Thiago dëshiron të largohet

Drejtori i Përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se mesfushori Thiago Alcantara ka shprehur dëshirën që të largohet nga klubi këtë verë....

1 muaj pasi u bë nënë! Klea Huta bën dedikimin special për të birin

Një muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushit Krid, mami Klea ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël në Instagram. Moderatorja ka publikuar një...

Pas paralajmërimit të Veliajt/ Bashkia Tiranë: Ramë dakord për protokollin, transporti urban nis të...

Pas paralajmërimit të Veliajt, Shoqata e Transportit bindet të rinisë të hënën nga puna. Ja protokolli i sigurisë që do zbatohet Një lajm i...

“Me gruan që më dha jetën” Kryeministri Edi Rama publikon foton e veçantë në...

Kryeministri Rama ka publikuar pamje të veçanta me nënën e tij, Aneta Rama. "Me gruan që më dha jetën"- shkruan Kryeministri. Ditën e sotme...

Nga ndërtimi i hidrocentralit të Skavicës te pista e skive në Shishtavec/ Investimet që...

Lugina e Valbonës në Tropojë, Shishtaveci në Kukës, janë vetëm disa nga atraksionet turistike që ofron rajoni i veriut në vendin tonë, po projektet...

Këto 3 shenja të horoskopit mbrohen nga forca superiore

A është shenja juaj një nga ato të privilegjuarat, me atë dozë të fortë mbrojtjeje dhe kujdesi? Zbulojeni më poshtë: Bricjapi Bricjapët zakonisht nuk besojnë...