18.01.2021 08:56
Home Tags Rummenigge

Tag: Rummenigge

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis merr dozën e dytë të vaksinës anti-COVID

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka marrë dozën e dytë të vaksinës anti-COVID. Kryeministri u vaksinua në spitalin “Attikon” pak pas...

Bota nën ‘pushtetin’ e Covid/ Regjistrohen mbi 95 milionë raste dhe mbi 2 milionë...

Marquez kur ka shkruar kryeveprën e tij, nuk e ka menduar që në 2020 do te vinte një uragan "kolere" që do të godiste...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

Dashi-Aktivitetet në natyrë do të jenë të lodhshme dhe stresuese sot. Udhëtimet e ndërmarra për perspektiva të reja në punë, do të japin rezultate...

Parashikimi i motit për sot/ Java nis e acartë, temperatura deri në -12 gradë...

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell por që herë pas here do të ketë...

Liderët politikë që tani kanë zëvendësuar edhe sistemin demokratik

Nga Alfred Peza Nëse ka një gjë thelbësore që e dëmton opozitën të rikthehet në pushtet, ajo lidhet me faktin se liderët e saj, e...

A ka krisje me Tean? Ja si përgjigjet Andi

Pas një mungese prej ditësh, Andi është rikthyer më në fund në “PërPuthen”, e megjithëse ai sqaroi se kanë qenë problemet shëndetësore dhe angazhimet...

Finalja e Superkupë së Spanjës: Messi rikthehet titullar për Barcelonën kundër Ahtletic

Lionel Messi është rikthyer në formacionin startues të Barcelonës për takimin finale kundër Athletic Club në Superkupën e Spanjës, duke e lënë prapa lëndimin...

Telefonat që do të nxjerrë jashtë përdorimit “WhatsApp” në 2021!

Në telefonat inteligjentë me versione të sistemit operativ Android 4.0.3 dhe iOS 9, viti 2021 mund të sjellë surpriza të këqija, siç është ndalimi...

Andi rikthehet në Përputhen/ Tregon arsyet pse refuzoi të fliste me produksionin

Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime. I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij të gjatë, ai...

I tha ‘kota-biskota’, Kleoniki përballet me Alesia Bamin

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Kleoniki Delijorgji e ftuar në “Shiko kush luan”, bëri një deklaratë që tërhoqi jo pak vëmendjen. E pyetur se cilën nga...