06.05.2021 05:57
Home Tags Rudina xhunga

Tag: Rudina xhunga

Ndarja nga jeta e aktorit Guljelm Radoja, drejtori i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’: Kishte dy...

Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi, ndërsa foli për ndarjen nga jeta të aktorit të njohur, Guljelm Radoja, tha se kishte dy faktorë...

“Isha fqinje me Guljelmin”, aktorja tregon për gjendjen e artistit para se të humbte...

Aktorja Mimoza Marjanaku është përlotur në studion e emisionit “Rudina”, ndërsa ka shprehur dhimbjen për humbjen e artistit të merituar Guljelm Radoja. Gati me gjysmëzëri...

Pse i duhet shkuar deri në fund shkarkimit të Ilir Metës

Nga ALfred Peza Ka një dilemë publike në rradhët e opozitarëve, të cilët ngaqë nuk janë në gjendje ta mbrojnë Ilir Metën nga procesi i...

Manja: Parlamenti funksional deri më 9 shtator, e ka fuqinë ta shkarkojë Presidentin

Ulsi Manja, kryetar i Komisionit të Ligjeve tha për Euronews Albania se ngritja e komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit si kërkesë e 49...

Braçe falenderon emër për emër patronazhistët dhe vullnetarët: Nuk mora asgjë materiale nga Divjaka...

Zv/kryeministri Erion Braçe, i pari i listës së socialistëve në zonën e Fierit ka falënderuar të gjithë ata që kontribuan në fitoren e PS...

Sara shfaqet çift me Atdheun jashtë emisionit dhe Geliani ka diçka për t’ju thënë

Vetëm 2 ditë më parë Geliani u deklarua vetëm për Sarën në emision , pasi kjo e fundit e kishte bërë këtë gjë që...

Kushti i vaksinimit për të udhëtuar në BE, Eugena Tomini: Do ketë marrëveshje ndërqeveritare,...

Nëse EMA nuk miraton vaksinat ruse dhe kineze dhe aplikon kushtin e vaksinimit për të udhëtuar drejt vendeve të BE-së, do të ketë marrëveshje...

FATI YT/ HOROSKOPI, 6 MAJ 2021

Dashi Përpiquni të mos ndikoheni nga fjalët e këqija të një personi. Përpiquni të injoroni reagimet negative që vijnë në drejtimin tuaj. Ata që përpiqen...

Gjysmëfinalja e dytë e Champions League, zbulohen formacionet e skuadrave

Sot në orën 21:00 në Londër do të luhet gjysmëfinalja e dytë e Champions League. Chelsea do të të presë Realin e Madridit, për...

Rama nxjerr videon nga sheshi Skënderbej: Mbrëmjet e Tiranës

Në tingujt e muzikës së violinës së një artisti që performon për qytetarët e Tiranës, kreu i qeverisë Edi Rama ka ndarë në rrjetet...