04.07.2020 02:15
Home Tags Roza lati

Tag: roza lati

Ndiheni të mërzitur dhe të pamotivuar, ja çfarë ju gëzon sipas shenjës së horoskopit

Sfidat me të cilat përballemi të gjithë mund të bëhen mjaft dërrmuese dhe një nga gjërat më të vështira është të qëndrojmë pranë një...

Urimi për 4 Korrikun, Cakaj: Shqiptarët të bekuar nga mbështetja e pakursyer e SHBA-ve

Nëpërmjet një reagimi në Facebook, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj ka uruar 4 Korrikun, festën e pavarësisë së...

Të hënën rinis transporti publik, Bashkia: Ja protokolli i sigurisë që do zbatohet

“Ditën e hënë, do të rinisë aktiviteti i transportit publik për linjat që nuk kanë filluar ende”. Kështu bën të ditur bashkia e Tiranës...

Sot finalja e kupës në Gjermani/ Në Serie A, duel në distancë mes Juves...

Sot duke nisur nga ora 20:00 në Olimpiastadion të Berlinit luhet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Mynih e Bayer Leverkusen dhe do...

“Kjo po ndodh për herë të parë në histori”! Mozzik në qiell të shtatë,...

Mozzik ka treguar së fundi se dy nga këngët e tij të verës 2020, “Paranoja” me Kidën, dhe “Madonna”, kanë korrur sukses të jashtëzakonshëm...

Hapet gjurma e lotit të parë për bypass-in e Tepelenës, prishen 6 objekte të...

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit përfundoi sot aksionin në Tepelenë, në gjurmën ku do të ndërtohet loti I i bypass-it Tepelenë. IKMT prishi...

Air Albania lajmëron fluturimet drejt Frankfurtit në 20 korrik

Kompania ajrore flamurmbajtëse shqiptare Air Albania do të nisë fluturimet drejt Frankfurtit në Gjermani. Sipas një njoftimi për shtyp të kompanisë, bëhet e ditur...

Pasojat e shtatzënisë! Mos ndoshta Sara Hoxha i ra pak nga Kina për të...

Sara Hoxha është përfolur për një shtatzëni të mundshme edhe pse as ajo dhe as partneri i saj Ledri Vula nuk e kanë pohuar...

Bayerni e konfirmon, Thiago dëshiron të largohet

Drejtori i Përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, ka konfirmuar se mesfushori Thiago Alcantara ka shprehur dëshirën që të largohet nga klubi këtë verë....

1 muaj pasi u bë nënë! Klea Huta bën dedikimin special për të birin

Një muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushit Krid, mami Klea ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël në Instagram. Moderatorja ka publikuar një...