07.08.2020 11:55
Home Tags Ronaldo

Tag: Ronaldo

Lulzim Basha s’ka vizë amerikane, lobon për udhëtim në SHBA

Kreu i Republikës së Re, Lulzim Basha ka ngelur pa vizë amerikane dhe ai nuk udhëton dot përtej oqeanit. CNA.al disa kohë më parë...

“Shkëlzen Berisha kthehet në vendin e krimit”

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla reagoi sërish në lidhje me dokumentet që tregojnë se si Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit...

Edukatore Fejsbuku

Nga Ermal Hasimja/ Facebook”-u dhe “Twet ter”-i nisën të censurojnë mesazhet e Presidentit Trump. Nuk më intereson përmbajtja e kumtit presidencial. Të njëjtën gjë kanë...

Lleshaj: 2020-ta, viti i sigurisë rrugore

Numri i jetëve të shpëtuara gjatë 7-muajve të parë të vitit 2020 është dyfish në krahasim me vitin 2013. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, duke...

Nikoll Lesi: Do jem me Partinë Socialiste

Nikollë Lesi, botuesi i gazetës afër LSI Koha Jonë bën paralajmërimin e radhës. Lesi në një koment të tijin thotë se opozita aktuale PD-LSI...

Man.City – Real, finalja e parakohëshme pa dy Sergio-t

Pas pesë muajsh, rikthehet Champions-i. Kompeticioni në fjalë rifillon nga një supersfidë midis dy skuadrave, që janë ndër më të favorizuarit për trofeun: Manchester...

Gjyqtarja shqiptare provokon me fotot nga plazhi

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e...

Durrës, sekuestrohet Hotel Vollga

Hotel "Vollga" në Durrës është vënë në sekuestro. Sekuestrimi është bërë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive të Sekuestruara dhe Konfiskuara e cila ka...

Në Bejrut duan “revolucion“

Indinjata ndaj qeveritarëve pas katastrofës së shpërthimit është e madhe. Kjo doli në pah edhe gjatë vizitës së presidentit francez Emmanuel Macron. Protestuesit kërkuan...

Shqipëria përfituese e 7 projekteve europiane

Shqipëria është përfituese e 7 projekteve europiane në kuadër të thirrjes “Bashkëpunimi Kulturor në Ballkanin Perëndimor 2020”. Ministrja e Kulturës, Elva Margariti deklaron se...