23.11.2020 08:02
Home Tags Rindertimi

Tag: rindertimi

Shenjat e horoskopit që do pasurohen në Dhjetor

Disa shenja të horoskopit do të kenë fat më të mirë se të tjerët këtë fundvit duke marrë jo vetëm kënaqësi, por edhe duke...

​Covid 19/ Mali i Zi vendos orën policore

Trupi Kombëtar i Koordinimit për Sëmundjet Infektive të Malit të Zi vendosi një ndalim të daljes nga ora 19:00 deri në 05:00 të mëngjesit....

​Mali i Zi është i treti në botë për nga numri i të infektuarve...

Sipas të dhënave nga faqja Worldometers, Mali i Zi është në vendin e tretë në botë në numrin e rasteve të koronavirusit për një...

​Johnson me plan dimëror për COVID-19, nis me një sistem tjetër të masave

Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Johnson shpjegoi në një fjalim publik sot detajet e daljes nga bllokimi, i cili fillon më 2 dhjetor,...

Historia do te shkruhej ndryshe, nëse do të ishte pranuar goli i Muntarit

Mbrëmja e 25 shkurtit të vitit 2012, duket se sdo fshihet lehtë nga memoria e tifozëve milanist e aq më shumë e drejtuesve, mes...

Shenjat e horoskopit që kanë “shqisën e gjashtë”: E “nuhasin” të keqen para se...

Nuk janë as parashikues dhe nuk kanë asnjë lloj fuqie të mbinatyrshme. Gjithçka është një instinkt i brendshëm që i udhëheq ato. Arrijnë të...

“Lufthansa” zyrë me 200 të punësuar në Tiranë, Rama: Dëshmi për klimën e mire...

Praninë në Tiranë të kompanisë ajrore gjermane Lufthansa me një zyre ku janë punësuar 200 të rinj të diplomuar kryesisht për informatikë, kryeministrit Rama...

Ariana Grande nuk e ka harruar Mac Miller dhe fansat kanë fakte për ta...

Ariana Grande duket se nuk e ka harruar ende ish të dashurin e saj të ndjerë, Mac Miller, dhe për këtë të gjithë fansat...

Gjermania po planifikon kufizime më të rrepta

Shtetet gjermane po bëjnë pre sion për një zgjatje të mbylljeve dhe kufizimeve gjithëpërfshirëse deri në dhjetor, përpara një konference me kancelaren Angela Merkel...

Mimi Kodheli zgjidhet Zëvendëspresidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s

Sot, në Seancën e saj Plenare të datës 23 nëntor 2020, Asableja Parlamentare e NATO-s zgjodhi (me unanimitet të plotë) zonjën Mimi Kodheli në...