20.04.2021 02:51
Home Tags Rindertimi

Tag: rindertimi

145 mijë vaksina Pfizer nga BE, Rama: Analistët gjithologë dhe politikanët llogjellogë të mos...

Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me sasinë prej 145 mijë vaksinash Pfizer që pritet të vijë në Shqipëri. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Cubat dhe lëtyrat e kësaj fushate

Nga Artur Ajazi/ Kjo fushatë, fatmirësisht tanimë e ka përcaktuar fundin e tranzicionit të trishtë politik në Shqipëri. E atij tranzicioni, që veshi me...

Video/ Antonela mbyllet në tualet duke qarë pas emisionit, ja çfarë ndodhi

Përplasja mes Blerimit dhe Antonelës në puntatën e djeshme të "Përputhen", ka bërë që konkurrentja pas emisionit të dalë duke qarë e ofenduar. "Përputhen demaskime",...

S’ka pse burgoset Ndriçim Jonuzi?

Nga Frrok Çupi/ Të gjithë janë vënë në ndjekje të Ndriçim Jonuzit; ndërsa ky është kthyer në asgjësues të ‘familjes’ së vet politike. Ndriçimi...

“Lali Erin nuk e ndërroj me asnjë”, Rama: Duhet karakter të gjuash te numri...

Nga Njësia 5 në kryeqytet, Kryeministri Edi Rama deklaroi se kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, nuk e ndërron me asnjë. Duke e vlerësuar...

Pas vdekjes së Princit Philip, Mbretëresha Elizabeth merr vendimin e papritur për veten

Pjesëtarët e familjes mbretërore i dhanë lamtumirën e fundit dy ditë më parë Princit Philip, i cili ndërroi jetë në moshën 99-vjeçare. Në funeralin...

“Neymar ëndërronte të luante kundër Messit, Superliga ia mundëson”

Sekretari i përgjithshëm i Superligës, që ka shkatuat tërmet në futbollin europian, Anas Laghrari, ka mbrojtur projektin e ri, duke këmbëngulur se lojtarët më...

Argument/ Kina po intensifikon fazën e tretë të mohimit të saj të gj enocidit

Nga Fred Hiatt/ Në fillim, kur disa gazetarë të guximshëm në Radio Free Asia filluan të paralajmëronin botën për ngjarjet e tm errshme që...

Gjiknuri: Në PD janë të njëjtat fytyra. Çfarë do bëjë Luli më shumë nga...

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takime elektorale me banorë të Pilurit dhe Kudhësit, pjesë e Bashkisë së...

Zbulohet lista e patronazhistëve të PD, me numra telefoni dhe të gjitha të dhënat...

Prej një jave tashmë 'arenën politike' në vend e ka pushtuar debati dhe ethet e 'patronazhistëve'. Një 'skandal' i ngritur si një 'furtunë në...