29.05.2020 04:05
Home Tags Real Madrid

Tag: Real Madrid

Studimi: Meshkujt që i kanë më të gjatë gishtërinjtë e unazës, rrezikojnë më pak...

Burrat me gishtërinj më të gjatë të unazës janë më pak të rrezikuar të vdesin nga Covid 19, thotë një studim i fundit. Sipas...

Përgjigja nuk është aq e thjeshtë sa mendoni, sa numra shihni në këtë imazh

Edhe sot ne ju ofrojmë një lojë të bukur që do të testojë inteligjencën tuaj dhe aftësinë tuaj për të zgjidhur problemet. Testi është...

Man United interesohet për Pietro Pellegri

Pietro Pellegri ka rënë në radarin e Manchester United. Sipas Sky Sport Italia dhe ekspertit të transferimeve, Gianluca Di Marzio, Ole Gunnar Solskjaer ka...

Pashalimani, mundësia për një bazë të dytë të NATO-s në Shqipëri

Pas bazës së Kuçovës edhe Pashalimani po studiohet nga NATO për bazë detare. Ishte kjo kërkesë e bërë nga ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë...

“Reforma në Drejtësi e çimentuar në Kushtetutë”/ Ambasadorja e SHBA takon kryetarin e komisionit...

Kryetari i komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja zhvilloi sot një takim me ambasadoren e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, ku ndanë mendimet mbi ecurinë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 29 MAJ 2020

Dashi- Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe...

A të lë kafja pa gjumë? Zbuloni të vërtetat

Gjumi është një proces që ndikohet nga shumë faktorë të brendshëm dhe të jashtëm. Kafeina është një prej këtyre faktorëve. Të dhënat shkencore thonë...

Van Gaal: E pabesueshme tek United, merkato e dështuar me 600 milionë!

Agjërimi i Manchester United në Premier League zgjat prej shtatë sezonesh të gjata tashmë. Asnjë nga pasardhësit e Sir Alex Ferguson nuk ka arritur...

Sërish shifra të ulëta nga Kosova, 4 raste reja me COVID-19, 19 pacientë shërohen

4 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, ka bërë të ditur se janë testuar gjithsej 332 mostra të...

Balluku mbledh Task Forcën për Naftën: Bankers dhe ALLUM marrëveshje për rifillimin e punës...

Sektori i naftës është një nga sektorët me kontributin më të madh në buxhetin e shtetit, por situata e krijuar nga pandemia COVID-19 e...