04.12.2021 02:41
Home Tags Raste te reja

Tag: raste te reja

‘Rrëfehet’ Donald Veshaj, Arbër Hajdari ia thot troç: I ke humbur të gjitha pikët

Një shpjegim ka ardhur nga Dondaldi në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së...

Bora tregoi se po e priste jashtë, ja si i përgjigjet Donaldi

Pas rrëfimit të Dondald Veshaj, në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së ‘Big...

Tërmeti “shkund” Greqinë

Greqia është goditur nga një tërmet me magnitudë 4.1 të shkallës Rihter me epiqendër në Kyparissia, Peloponez. Lëkundja është regjistruar në orën 21:33 minuta të...

Bora, Donaldi apo Beatrix? Luana Vjollca e tha fjalën e saj

Luana Vjollca është shkëputur prej disa muajsh nga ekrani për t’ju përkushtuar një projekti personal. Së fundmi, moderatorja ka zbuluar se ka udhëtuar drejt...

Ambasada Amerikane: Kujdes, ndryshojnë rregullat e udhëtimit! Duhet të jeni të vaksinuar!

Rregullat e udhëtimit drejt SHBA-së do të ndryshojnë nga data 6 dhjetor. Në faqen e saj zyrtare ambasada amerikane në Shqipëri ka përditësuar rregullat...

Njëri largohet sonte nga Big Brother, cili nga banorët

Mbrëmjen e sotme, një prej banorëve do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. 5 banorë janë në nominim dhe më pak i votuari...

Marrëzia e fundit e Berishës

Nga Namir Lapardhaja Ish-kryeministri Berisha ndërmori sot ndoshta një nga sulmet më të pamenduara qoftë edhe nga një ateist i shpallur, nga një komunist, nga...

Pas Austrisë dhe Gjermanisë, tjetër shtet europian kërkon të bëjë me detyrim vaksinën anti-COVID

Qeveria në largim e Çekisë po planifikon të urdhërojë vaksinimin e personave mbi moshën 60 vjeçare si dhe të bëjë vaksinimin e detyrueshëm për...

FATI YT/ HOROSKOPI, 4 DHJETOR 2021

Dashi Yjet tregojnë se duhet të shoqëroheni më shumë se kurrë nesër. Duhet të bëni një kalim të stilit të jetesës dhe karrierës. Mundohuni të...

Merr detyrën ambasadori i ri i Spanjës në Tiranë

Alvaro Renedo Zalba është ambasadori i ri i Spanjës në Tiranë. Zalba është pritur nga Presidenti Ilir Meta me rastin e paraqitjes së Letrave...