28.10.2021 07:35
Home Tags Rally Nacional

Tag: Rally Nacional

“Kush nuk justifikon pasurinë, ia merr shteti”/ Mali i Zi, dorë të hekurt anti-korrupsion!

Qeveria malazeze prezantoi një projektligj të ri për origjinën e pasurisë. Nëse ai miratohet, atëherë do të bëjë të mundur edhe zbardhjen e rasteve...

Bënë foto me tre gishta lart, Miss Shqipëria dhe Miss Kosova akuzojnë për manipulim...

Ditën e djeshme u mësua se përfaqësuesja e Serbisë në konkursin “Miss Intercontinental”, Valentina Petrovic, është tërhequr nga gara, sepse bëri foto me simbolin...

Helmimi në Krujë/ ISHP zbulon rezultatet e analizave: Kemi të bëjmë me epidemi hidrike....

Përmes një prononcimi për mediat nëndrejtori i ISHP-së Dritan Ulqinaku bëri me dije se analizat kanë treguar se helmimi i rreth 600 qytetarëve në...

Shtohen infektimet dhe vdekjet nga Covid në Shqipëri: 591 raste të reja dhe 9...

Nga 3,664 testime të kryera, në Shqipëri kanë rezultuar pozitivë me Covid 591 qytetarë. Janë këto të dhënat e 24 orëve të fundit nga Ministria...

Mziu ‘i vjedh zanatin’ Berishës: Tek kjo foto duket hashashi që mbulon kabinën elektrike…

Deputeti i Partisë Demokratike, Xhelal Mziu gjatë fjalës së tij në Kuvend tha se qeveria nuk ka bërë asnjë lloj investimi në qarkun e...

Alarm i Kuq! Cikloni godet Maltën, i afrohet Shqipërisë

Cikloni që po bën kërdinë në Italinë jugore, pritet të zbarkojë në Maltë nga kjo mbrëmje deri të premten. Priten erëra deri në 120...

Nuk shqetësohen fare, cilat janë shenjat më pak të ndjeshme të Horoskopit

E konsideroni veten veçanërisht të ndjeshëm? Jeni tepër të shqetësuar se si do të reagojnë të tjerët ndaj asaj që bëni dhe thoni? Jeni...

Teoria më e fundit e “Trekëndëshit të Djallit”, sipas Bashës dhe misteri i Bermudës!

Nga Aranit Muraçi Pas pezullimit nga partia Sali Berisha e konsideron Lulzim Bashën “peng” të Edi Ramës dhe për këtë arsye ka nisur një fushatë...

Zaev: Do të bëjmë gjithçka që çmimi i energjisë elektrike të mos ndryshojë

“Ne ecim përpara së bashku me popullin. Ne sjellim shumë më tepër kujdes dhe shumë më tepër efikasitet në shërbim të qytetarëve. Ky është...

Eurodeputetët apelojnë: BE të përshpejtojë integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor

Eurodeputetët kërkojnë që Bashkimi Europian të mbështese financiarisht dhe nëpërmjet bashkëpunimit institucional vendet e Ballkanit Perëndimor mund të luftojnë korrupsionin dhe krimin e organizuar....