28.11.2021 08:46
Home Tags Qark

Tag: qark

Rregulli i ri në Shqipëri: Nëse shkaktoni aksident, do t’i nënshtroheni testit të drogës

Policia Rrugore ka bërë të ditur se kanë mbërritur testet e drogës, të cilat do të jenë të zbatueshme në fillim të vitit 2022...

Horoskopi javor 29 nëntor – 5 dhjetor 2021, ja parashikimi i yjeve për secilën...

Dashi Këtë javë do të merrni një ofertë ose do të gëzoni lëvdata për punën tuaj. Kjo do të jetë një javë e favorshme për...

Berisha po reagon si njeri i pasur, kundër SHBA

Nga Mero Baze Një nga përgjigjet që mund të merrni përse Sali Berisha është në listë të zezë së SHBA, familjarisht mes të tjerash si...

Varianti i ri i COVID, Izraeli ndalon udhëtarët që të hyjnë në vend

Izraeli do të ndalojë të huajt që të hyjnë në vend për 14 ditë dhe do të gjurmojë rastet për të ndaluar përhapjen e...

PAQE NË LONDËR | Jorginho vendos Chelsea-United: gafë dhe penallti. Misteri “Ronaldo”

Nuk ka fitues në supersfidën mes Chelsea dhe Manchester United por “Djajtë” i bëjnë një nder kushërinjve të City-t duke qenë se tashmë renditja...

Shenjat e horoskopit që mund të ndani sekret më të errëta

Kur se mban shpirti yt, si mund ta mbajë shpirti i tjetërkujt? Shprehjet që thuhet për sekretet nuk zbatohet për këto shenja të horoskopit të...

Britania masa për variantin e ri të Covid / Johnson: 10 dite izolim për...

Varianti i ri i koronavirusit “Omicron”, po përhapet me shpejtësi në botë, ndërsa shumë vende kanë vendosur masa të ashpra për udhëtimet nga Afrika,...

Lindita Nikolla ndërmerr nismën: 22 nëntori të shpallet Ditë Kombëtare, e rëndësishme për identitetin...

Duke nisur nga viti i ardhshëm, në të gjithë territorin e vendit do të ketë një abetare unifikuese. Ministrja e Arsimit, Evis Kushi theksoi...

Reshje të dendura shiu në të gjithë vendin, Policia apel shoferëve: Tregoni kujdes, lëvizni...

Për shkak të reshjeve të shiut që kanë përfshirë të gjithë vendin, Policia iu bën thirrje drejtuesve të mjeteve që të respektojnë rregullat e...

Ja cila do të jetë prova e re javore për banorët

Prova e tyre për buxhetin konsiston në mbajtjen me këmbë të një ene me ujë pa e derdhur atë. Ata do të duhet të...