01.06.2020 09:49
Home Tags Pyetje

Tag: pyetje

Pasi rifilloj, serie A tani studion të kthejë tifozët!

Duket e çuditshme se si kampionati italian i futboll mund të ndryshojë brenda pak kohësh nga pamundësia dhe rreziku i pezullimit të sezonit te...

Horoskopi javor/ Çfarë parashikojnë yjet për javën e Qershorit

Dashi Kujdes nga lëkundjet e humorit. Java e tanishme fillon me paqëndrueshmëri të dashur miq të shenjës së Dashit. Kështu që ju duhet t’i...

1 Qershori, Ruçi: Të tresim mëritë politike, në emër të fëmijëve!

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka sot një mesazh me rastin e 1 Qershorit, Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve. Në fjalën e tij, Ruçi nuk...

1 Qershori, Rama uron fëmijët: Sot kjo festë është vetë rikthimi në kopsht dhe...

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka uruar fëmijët për festën e 1 Qershorit, Ditës së Fëmijëve. Kjo festë përkon...

E mbante sekret, zbulohet identiteti i partneres së Rezart Veleshnjas

Në Tetor të vitit që lamë pas aktori i humorit, Rezart Veleshnja pranoi publikisht se është në një lidhje. Gjatë emisionit "Shiko kush luan"...

Moti sot

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta mbizotërojnë gjatë paradites në vend duke gjeneruar ndonjë shi të izoluar. Por sërish mesdita dhe pasditja...

Shenjat me fat për sot

DASHI 21. mars - 20. prill Për te qene edhe me te lumtur ne jetën tuaj ne çift sit duhet te dialogoni me shume me...

S’ka marrëveshje për Zgjedhoren, Gjiknuri fajëson opozitën: Dolën me kërkesa të reja, do t’i...

Damian Gjiknuri fajëson përfaqësuesit e opozitës jashtëparlamentare për mos arritjen e një marrëveshjeje për reformën zgjedhore. Në përfundim të mbledhjes së Këshillit Politik, Gjiknuri tha...

Dy fjalë, për ata që shkatërruan shtetin sa kishin pushtetin

Nga Artur Ajazi/ “U bë deti kos, hajde marrim një lugë”. Kjo shprehje kaq popullore dhe filozofike u shkon për shtat sot, atyre që deri...

Marrin fund kufizimet: S’ka më zona të kuqe, nis lëvizja e lirë në vend....

Marrin fund kufizimet ne levizje, pamundesia per te qarkulluar me mjet pa orar dhe dalja jashte qyteteve. Qe sot “shuhen” zonat e kuqe, dhe...