01.12.2021 12:05
Home Tags PS

Tag: PS

Bora Zemani ende nuk ka reaguar, por Olsa Muhameti i ka dy fjalë për...

Bora Zemani ende nuk ka bërë asnjë reagim për atë që po ndodh mes Donaldit dhe Beatrix në shtëpinë e Big Brother Vip. Më...

COVID-19/ Gjermania vaksinon edhe përmes farmacistit dhe dentistit

Fushata e vaksinimit anticovid në Gjermani do të zgjerohet: do të mund të merret edhe në farmaci dhe tek dentist, deklaroi kryeministri i landit...

Veliaj i uron ditëlindjen Alfred Moisiut: Gëzuar 92-vjetorin Presidenti fjalëmirë

Ish-Presidenti Alfred Moisiu feston sot ditëlindjen e 92-të. Përmes një fotoje të përbashkët në twitter, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i ka...

Paralajmërimi i Manastirliut: Dimri do kërkojë më shumë masa të reja. Omicron shqetësues, javën...

Me variantin e ri të koronavirusit Omicron që ka ngritur shqetësimin në të gjithë botën si dhe me sezonin e dimrit, Shqipëria duket se...

2 mijë pemë të tjera i shtohen Parkut të Liqenit në Paskuqan

2 mijë pemë të tjera i janë shtuar Parkut të Liqenit në Paskuqan, falë edhe kontributit të qytetarëve. Lajmin e bëri të ditur sot...

Rregullat e Xavi dhe trajneri i ri si ish-partner, rrëfehet “pa dorashka” Pique

Gerard Pique u rrëfye në 360 gradë për emisionin “The Hormiguero”. E nisi nga Xavi dhe rregullat e tij, që e shtynë në fakt...

Pacintët e infektuar me Covid flasin nga infektivi: Po të ishim vaksinuar do të...

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bën thirrje ndaj qytetarëve që të vaksinohen teksa ka publikuar dhe rrëfimet nga disa pacientë të shtruar në spitalin...

Gjykata Speciale refuzon lirimin me kusht të Hashim Thaçit

Gjykata Speciale ka refuzuar garancinë e Policisë së Kosovës për lirimin me kusht të ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi. Një nga arsyet që përmenden në...

Nis testimi për përzgjedhjen e 500 punonjësve të rinj të Policisë së Shtetit/ Si...

Ka nisur sot testimi për përzgjedhjen e 500 punonjësve të rinj të Policisë së Shtetit, për Patrullë të Përgjithshme. Testimi me shkrim po mbahet në...

Si do të jetë dhjetori për 12 shenjat e horoskopit, parashikimet për muajin ?!

Muaji dhjetor do të mbyllet me hyrjen e planetit Jupiter në shenjën e Peshqve, i cili së shpejti do të sjellë lajme të mira...