12.08.2020 06:20
Home Tags Pro negociatave

Tag: pro negociatave

Presidenti filipinas: Besoj tek vaksina ruse, do ta provoj i pari

Presidenti i Filipineve Rodrigo Duterte është ofruar të bëhet personi i parë që i nënshtrohet vaksinës ruse kundër koronavirusit. “Besoj në vaksinën e...

Për fitoret dixhitale të Berishës dhe humbjet reale të Bashës!

Nga Alfred Peza/ Pasi e ndihmoi opozitën në fitoren e “revolucionit popullor” pas djegies së mandateve të deputetëve dhe bojkotit të zgjedhjeve lokale të 30...

Në Greqi, vala e dytë e koronavirusit

Greqia ka hyrë zyrtarisht në valën e dytë të pandemisë së koronavirusit. Kjo u konfirmua për Guardian nga një prej ekspertëve kryesorë për sëmundjet...

Shenja e Horoskopit që do një person gjithë jetën

Sipas astrologjisë, meshkujt që I përkasin shenjës së Demit, dinë të duan një person përgjatë gjithë jetës. Meshkujt që i përkasin Demit, kan në...

Sara Hoxha tregon çfarë ndodh sa herë që Ledri pi ndonjë gotë më shumë

Sara Hoxha ka treguar një sekret të vogël, tani që është në pritje të ëmbël! Ajo ka publikuar një foto nga një darkë festive...

Rusia duhet që të zhvillojë testime në masë, për të sjellë të dhëna nëse...

Një njoftim i Rusisë të martën se do të lansojë një vaksinë kundër koronavirusit, më pak se dy muaj nga testimi në njerëz, ka...

Kalaja e Ali Pashës në Porto Palermo, destinacioni turistik mes detit dhe legjendës

Një ndër monumentet më interesante që ndodhen në Shqipëri sa i përket historisë së saj dhe pozicionit ku ndodhet është edhe kalaja e Porto...

Facebook heq 7 milion postime me informacion të rremë për Covid 119 e kura...

Facebook ka fshirë sot plot 7 milion postime nga rrjeti social që përmbanin informacion të rremë për koronavirusin e ri, si mënyra të pavërteta...

HOROSKOPI DITOR/ E mërkurë 12 gusht 2020

Dashi Duhet të bëni kujdes dhe mundohuni që të mos reagoni ndaj provokimeve. Mos u hidhni me kokë në lidhjet e lindura prej pak kohësh,...

Inter Miami, një tjetër kampion bote pas Matuidi

Mario Gotze ka përfunduar në shënjestrën e Inter Miami-t të Dabid Beckham. Lajmi është dhënë nga Bild, që ka shkruar për të ardhmen e...